SKIAREÁL ŘEKA

SKIAREÁL ŘEKA - BESKYDY

                            

CK GATTOM TOUR JE PARTNEREM SKIAREÁLU ŘEKA.

DÍKY TOMU, MŮŽETE V NAŠÍ CK ZAKOUPIT SKIPASY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU:

1)  CELODENNÍ          350,- Kč /  DÍTĚ DO 12 LET  250,- Kč

2)  3 DENNÍ              1000,- Kč / DÍTĚ DO 12 LET   700,- Kč

3)  6-ti DENNÍ          1300,- Kč /  DÍTĚ DO 12 LET  850,- Kč

4)  6-ti DENNÍ RODINA (2+2) jen 3900,- KčL

Lyžařský skiareál Řeka v Beskydech se řadí mezi nejoblíbenější lyžařská střediska a to díky své všestrannosti a výborné dostupnosti. Leží v nadmořské výšce 930 metrů a nabízí kvalitní možnosti lyžování na dvou sjezdovkách o délce 1 680 metrů.

Skiareál je určený jak pro lyžaře začátečníky, tak i pokročilé a je vhodný i pro rodiny s dětmi. Přepravu zajišťují 2 vleky. Velký vlek, který obsluhuje červenou sjezdovku meří 1170 metrů. Tato sjezdová trať začíná na hřebenu a poté klesá o 390m k dolní stanici vleku. Místní červená sjezdovka je vůbec nejdelší sjezdovou tratí v Beskydech. Vlek u červené sjezdovky je velice výjimečný a to především tím, že jako jeden z mála vede z údolí  až na samotný hřeben, tudíž ho mohou využít i  běžkaři. Pro ratolesti je připravena dětská školička s provazovým lanem, kde se formou zábavy naučí perfektně lyžovat.

Modrá sjezdovka, která se nachází u malého vleku je velice široká a rovná, pro začátečníky přímo stvořená.  Obě sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby i uměle zasněžovány.

Skiareál Řeka dále nabízí také večerní lyžování, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, občerstvení, ski servis, lyžařskou a dětskou školu, parkoviště  a mnohé další.