Dárkové šeky - SLEVY

Dárkové šeky - SLEVY


Chcete udělat svým blízkým radost? Nejste si jisti co by je nadchlo? Chcete nechat výběr na nich samotných?

Pak jim věnujte DÁRKOVÝ ŠEK PRO NEVŠEDNÍ ZÁŽITEK!!!

Kupte šek požadované hodnoty. My Vám jej vystavíme a odešleme následující pracovní den!

Dárkový šek je chytrým řešením pro Vás a zajímavým dárkem pro toho, koho se chystáte obdarovat. Dárkový šek umožní obdarovanému vybrat si zážitek podle vlastního výběru a Vás už nebude trápit obava, zda Vaše volba byla ta pravá.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Nejčastější otázky:

Musí dárkový šek, poukaz využít vždy jen zákazník (klient), který ho obdržel? - ne, všechny šeky jsou přenosné a může jich využít kterákoli jiná osoba než je ta, která šek koupila, obdržela jako formu poděkování, obdržela jako dar či vyhrála.

Šek, poukaz má platnost do 31.12.2014, musím do té doby odcestovat? - ne, nemusíte! S šekem, nebo poukazem můžete odcestovat klidně i v říjnu, nebo prosinci 2015. Musíte si jen udělat závaznou rezervaci do 31.12.2014

Mám šek, v nominální hodnotě 2000,- Kč. Mohu jej uplatnit na zájezd v hodnotě 2500,- Kč? - ANO

Mám slevu u cestovni kanceláře jménem "XY", zůstane mi tato sleva? - ano, slevy které jste dosáhli u jiných cestovních kanceláří Vám samozřejmě zůstanou zachovány v plné výši a dárkový šek na tyto slevy nemá žádný vliv. Pro názornost: u cestovní kanceláře "XY" máte slevu 10% a vlastníte náš dárkový šek v hodnotě 2000,- Kč. Rozhodnete se koupit si prostřednictvím naší cestovky  zájezd od cestovní kanceláře "XY" který stojí 10000,- Kč, ale u nás zaplatíte jen 7000,- Kč (10000-10% = 9000-2000=7000,- Kč)

* Dárkový šek je platný 1 rok od data prodeje.
* Dárkový šek nelze proplatit v hotovosti a jeho nominální hodnota musí být čerpána v plné výši.
* Padělání dárkových šeků je trestné dle platného zákona ČR.

   DÁRKOVÝ ŠEK, NEBO POUKAZ NELZE UPLATNIT NA

  JEDNODENNÍ AŽ TŘÍDENNÍ ZÁJEZDY, SAMOSTATNÉ JÍZDENKY A LETENKY A NA VSTUPENKY NA KULTURNÍ AKCE!!

V případě uplatnění dárkového šeku, nebo poukazu nemá klient nárok na MARLENKU ZDARMA!

NA JEDNU CESTOVNÍ SMLOUVU LZE UPLATNIT POUZE 1 DÁRKOVÝ POUKAZ!

V případě jakýchkoliv dalších dotazů a nejasností nám napište na GATTOM@email.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na 591131599, nebo na Skype: GATTOMTOUR a my Vám rádi poradíme.

VĚRNOSTNÍ A ZAMĚSTNANECKÁ SLEVA

CK GATTOM TOUR poskytne slevu ve výši 3% (tři procenta) na všechny zájezdy pořádané CK GATTOM TOUR, nebo na zájezdy českých a německých CK, které si klient zakoupí prostřednictvím CK GATTOM TOUR. Sleva se poskytuje zaměstnancům "ZAMĚSTNANECKÁ" na základě smlouvy mezi CK GATTOM TOUR a zaměstnavatelem, nebo "VĚRNOSTNÍ" - tj. 1-5% sleva, pokud klient cestuje s CK GATTOM TOUR.

Tuto slevu obdrží klient na základě předložené slevové karty.

Slevu (3%) lze uplatnit na jednu cestovní smlouvu pouze jedenkrát na jednoho cestujícího! (další spolucestující nemohou uplatnit tuto slevu)

Slevu (3%) nelze sčítat (pokud klienti mají více slevových karet, lze uplatnit pouze jednu)

Slevu (3%) nelze kombinovat s DÁRKOVÝMI ŠEKY - bude uplatněna pouze jedna sleva a to ta vyšší!

Sleva se nevztahuje na - na samostatné letenky - na jízdenky (např. Student Agency ... atd.) - na vstupenky (Ticket Art, Tcket portál, Ticketstream ... atd.)

Slevu nelze uplatnit i na jednodenní až třídenní zájezdy!

Slevu můžete uplatnit  na kterékoli pobočce CK GATTOM TOUR!

V případě jakýchkoliv dalších dotazů a nejasností nám napište na GATTOM@email.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na 591131599, nebo na Skype: GATTOMTOUR a my Vám rádi poradíme.

AKCE - MARLENKA - ZDARMA

U příležitosti výročí - JIŽ 5. SEZÓNU VÁM POMÁHÁME S VAŠÍ DOVOLENOU - jsme se rozhodli, že my budeme slavit, ale dort dostanete Vy!! :-)

- Akce je platná od 1.10.2013 do 31.12.2014, nebo do odvolání!

- Na jednu cestovní smlouvu náleží jeden dort MARLENKA

- na velký dort MARLENKU má nárok ten, kdo bude mít na cestovmí smlouvě sumu v minimální hodnotě 10.000,- Kč a výše. (může být více lidí na 1 CS)

- na malý dort MARLENKU má nárok ten, kdo bude mít na cestovní smlouvě sumu v minimální hodnotě 5.000,- Kč a výše. (může být více lidí na 1 CS)