WISLA - HOTEL GOLEBIEWSKI

WISLA - HOTEL GOLEBIEWSKI, , 9.6.2018, Dle programu
Číslo zájezdu: 431-3568

WISLA - HOTEL GOLEBIEWSKI

, HotelWISLA - HOTEL GOLEBIEWSKI

Termín:

9.6.2018 - 10.6.2018
Další termíny

Strava:

Dle programu

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

2 dny

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 600 Kč ()Dvoudenní autobusový zájezd do polské Wisly s ubytováním v hotelu Golebiewski. Ubytování na pokojích s vlastním sociálním zařízením, WI-FI a televizí. Každý pokoj má balkon. V hotelu možnost bezplatného využití vodního parku a nočního klubu.

PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den:
Odjezd autobusem z Ostravy, Orlové, Havířova, Karviné a Českého Těšína kolem 9:00 hod. Po cestě návštěva burzy v polském Těšíně. Příjezd na místo a ubytování v hotelu mezi 13:00 - 14:00 hod. Poté bezplatná návštěva vodního parku, který je součástí hotelu. Mezi 19:00 - 21:00 se podává večeře. Po večeři možnost bezplatné návštěvy nočního klubu, který je součástí hotelu.

2. den:
Po snídani opět možnost bezplatné návštěvy vodního parku. Mezi 13:30 - 14:30 oběd a poté odjez domů.

 

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu tam a zpět, večeři, snídani, oběd, vstupy do vodního světa a nočního klubu

Pořadatelem tohoto zájezdu je IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem CK GATTOM TOUR, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK