KOUZLO JAPONSKA A ČÍNY + PLAVBA LUXUSNÍ LODÍ

KOUZLO JAPONSKA A ČÍNY + PLAVBA LUXUSNÍ LODÍ, Japonsko, 11.5.2018, Dle programu
Číslo zájezdu: 415-3310

KOUZLO JAPONSKA A ČÍNY + PLAVBA LUXUSNÍ LODÍ

Japonsko

, HotelKOUZLO JAPONSKA A ČÍNY + PLAVBA LUXUSNÍ LODÍ

Termín:

11.5.2018 - 25.5.2018
Další termíny

Strava:

Dle programu

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

15 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
83 900 Kč ()JAPONSKO

Japonsko, země vycházejícího slunce, je pro spoustu lidí lákadlem díky svému exotickému půvabu a určité míře tajemství. Můžeme zde asi nejvíce vnímat kontrast mezi pozůstatky z dávné minulosti a moderními výdobytky. Spojení historie a tradic s modernou lze vnímat zejména ve velkých městech, kde uvidíte například tisícileté chrámy, vedle nichž se tyčí moderní prosklené mrakodrapy. Technické vymoženosti a novodobá architektura jsou pro Japonsko typické stejně jako starší města nebo nádherná krajina s horskými scenériemi. Nejkrásnějším obdobím pro návštěvu Japonska je právě jaro, kdy lze zažít ohromnou podívanou v podobě nádherných růžově kvetoucích sakur. Z toho důvodu byste neměli váhat a měli byste se s námi vydat za tímto snovým dobrodružstvím!!! Hlavním městem Japonska je Tokio, kam se v rámci tohoto zájezdu vydáme. V Tokiu uvidíte stovky metrů vysoké mrakodrapy jako třeba Tokyo Tower či Tokyo Skytree, které se tyčí nad malými dřevěnými chrámy. Z památek stojí za vidění například Císařský palác, chrám Sensódži nebo svatyně Meiji Jingu. Mezi další zajímavá místa a památky patří například oblast Nihondaira s krásným výhledem na nejvyšší horu Fuji (3776 m), město horkých pramenů Hakone, svatyně Kunozan Toshogu, chrám Kotokuin s monumentální venkovní sochou buddhy, svatyně Tsuruoka Hachiman a mnoho dalších. V rámci tohoto zájezdu zavítáme i do moderní a pulzující Yokohamy, druhého největšího města Japonska, odkud bude vyplouvat luxusní loď směrem do Číny. Pokud i vy chcete spatřit ty nejkrásnější a nejuhlazenější zahrady světa, přivonět vůni starých chrámů, zkusit výbornou japonskou kuchyni plnou mořských plodů, projet se nejrychlejším vlakem na světě a poznat váhu etikety a vzorný příklad, jak se zachází s hosty, pojeďte s námi Japonsko navštívit!!!

ČÍNA

Čína, nejlidnatější země světa, je velmi rozmanitá země, ve které uvidíme spoustu dechberoucích míst a památek. Turisté zde směřují, aby poznali bohatou kulturu, nádhernou přírodu, úchvatnou architekturu a moderní vymoženosti. Nejvýznamnější památkou je Velká čínská zeď, která je dlouhá 8 800 km a je symbolem historické odloučenosti a zranitelnosti Číny. Hlavním městem Číny je Peking, který se velmi rychle rozvíjí a mění se z tradičního velkoměsta na moderní světovou metropoli. Mezi jeho nejznámější pamětihodnosti patří například Chrám nebes, Letní palác, Náměstí nebeského klidu, Zakázané město, Čínské národní muzeum a spoustu dalších. Dalším významným městem je Šanghaj, která je velmi moderní, dynamická a honosná. Mezi nejznámější místa v Šanghaji patří například nábřeží Bund, proslulá čínská zahrada Yuyuan, mrakodrap Jin Mao nebo například ikonická nákupní ulice Nanjing Road. Za zmínku stojí i město Xian s mnoha významnými historickými a kulturními památkami. V okolí Xianu najdeme také slavnou Terakotovou armádu, která je jedním z největších archeologických lákadel a která stojí ve své bojové formaci v Muzeu terakotových bojovníků a koní. Na závěr bychom ještě zmínili město Luoyang, kde se nachází tzv. Longmen Grottoes, což je unikátní soubor náboženských skulptur v Longmenských jeskyních. Čína je prostě neskutečně zajímavá a rozmanitá a pokud Vás lákají asisjké země, vydejte se s námi za jejich poznáním!!!

MSC SPLENDIDA

Elegantní a luxusní loď MSC Splendida uspokojí i ty největší labužníky. Najdeme zde například restauraci s obsluhou, samoobslužnou restauraci, MSC Yacht Club restaurant, Tex Mex Restaurant, kuřácký salonek, pizzerii, 12 barů a salonků včetně Sport Baru, vinotéky, cukrárny či kavárny. Ani o zábavu nebude na lodi nouze. Můžete si zde zajít do divadla nebo na diskotéku. Dále loď disponuje např. kasinem, knihovnou, 4D kinem, simulátorem Formule 1, bowlingovou dráhou, nákupní galerií, internetem a hosty zde také každý den zabaví animační program. K završení všeho toho relaxu jsou hostům k dispozici 3 bazény, bazén s posuvnou střechou, opalovací lehátka, vířivky, tobogán, vodotrysky, klidová opalovací zóna Top 18, wellness centrum Aurea Spa s širokým výběrem lázeňských procedur, sauna či pára a pro milovníky sportu také například venkovní multifunkční sportovní hřiště, squash, shuffleboard nebo třeba běžecká dráha. A budete-li chtít zabavit své malé ratolesti, jsou zde speciálně pro ně kluby s atraktivním programem pro různé věkové kategorie, herna (Lego, Chicco) a brouzdaliště.

Ubytování na lodi:

Vnitřní kajuty typu Bella s koupelnou se sprchou a WC, dvěma lůžky (v některých kajutách možnost 1 - 2 přistýlek), dostatkem úložných prostor, satelitní TV, klimatizací, minibarem, telefonem a fénem. Za příplatek je možné také ubytování v kajutě s oknem či s balkonem (závisí na dostupnosti daných typů kajut v době objednání; cena na dotaz v CK).

Program zájezdu:

1.den - odlet z ČR do Tokia

2. - 4.den - poznávání Japonska

5.den - zakončení poznávání Japonska v Yokohamě a následný přesun do přístavu v Yokohamě, odplutí lodi v 16:00

6. - 7.den - na moři

8.den - připlutí do Šanghaje (Čína) v 07:00, prohlídka Šanghaje, přesun do hotelu

9. - 14.den - poznávání Číny

15.den - transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do ČR

Cena zahrnuje:

  • zpáteční letenku (Praha - Tokio, Peking - Praha)
  • transfery dle programu
  • ubytování v jednotlivých městech a stravu dle programu
  • vstupy do jednotlivých objektů dle programu
  • plavbu dle programu (ubytování v kajutě vybrané kategorie, přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, rozšířenou plnou penzi, svačiny a půlnoční bufet, nápoje ke snídani, čaj, káva a voda z automatu v rautové restauraci, užívání bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě)
  • služby česky hovořícího delegáta
  • pojištění CK pro případ úpadku

Cena nezahrnuje:

  • vízum do Číny
  • komplexní cestovní pojištění (lze zajistit v CK)
  • v rámci plavby není v ceně zahrnuto využívání služeb jako prádelna, fotograf, internet, salón krásy apod. Dále zde také nejsou zahrnuty nápoje k obědu a večeři, alkoholické nápoje a povinné spropitné pro obsluhu na lodi (cca 21 € / osoba, 9 € / dítě)
Pořadatelem tohoto zájezdu je IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem CK GATTOM TOUR, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK