Hotel UVALA SCOTT

Hotel UVALA SCOTT , Chorvatsko, Kvarner, Kraljevica, 3.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 276-3472

Hotel UVALA SCOTT

Chorvatsko » Kvarner » Kraljevica

, Hotel starstarstarHotel UVALA SCOTT

Termín:

3.7.2018 - 10.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 990 Kč ()Popis:

Již během 19. století se Kraljevica stala vyhlášeným letoviskem s přepychovými vilami a hezky upravenými plážemi. Kvůli mimořádně příznivým klimatickým podmínkám se Kraljevica doporučuje rodinám s dětmi nebo osobám s dýchacími problémy a alergikům. Trvale zde žije okolo tří tisíc obyvatel. Z Kraljevice lze vyrazit na mnoho výletů do okolí.

Poloha:

Hotelový komplex Uvala Scott se skládá z několika budov. Všechny pokoje mají výhled na moře. Hotel je vzdálen cca 3 km od města Kraljevice a nachází se v zátoce Dubno. Tato zátoka přilákala svojí krásou anglického šlechtice Alexandra Scotta a zalíbila se mu natolik, že ji začátkem 19. století zakoupil. Pobýval zde až do smrti roku 1860. Úpravou jeho někdejšího rodinného domu vznikla dnes speciální restaurace, kde se podávají speciality přímořské kuchyně. Každý večer zde hraje živá hudba a pořádají se pohodová večerní posezení. Dále je k dispozici klimatizovaná centrální restaurace, taverna, grill-pizzerie, konoba, klimatizovaný kafé bar, rybí restaurace, obchod, sauna.

Hotel doporučujeme klientům, kteří si chtějí odpočinout od rušných měst, hlučných diskoték a chtějí si vychutnat klidnou polohu hotelu.

Vzdálenosti:

Pláž - přímo u oblázkové pláže.
Město Kraljevice - cca 3 km - hotelový minibus Vás odveze do Kraljevice a zpět (nutno domluvit den dopředu)

Ubytování:

2-4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením, standardně zařízené, všechny jsou situovány na mořskou stranu. Za příplatek 700,- Kč / os. / pobyt -  pokoj s klimatizací a lednicí (dvě budovy přímo u moře).

Vybavení a služby:

Každý večer zde hraje živá hudba a pořádají se pohodová večerní posezení. Dále je k dispozici klimatizovaná centrální restaurace, taverna, grill-pizzerie, konoba, klimatizovaný kafé bar, rybí restaurace, obchod, sauna.

Strava:

- polopenze

Doprava:

- autobusová

Cena zahrnuje:

- autobusovou dopravu
- ubytování

- polopenzi
- zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

- komplexní cestovní pojištění ( 40,- Kč / osoba / den )
- pobytovou taxu (cca  30,- Kč / osoba / den)

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem CK GATTOM TOUR, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK