HOTEL OMORIKA

HOTEL OMORIKA, Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica, 3.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 384-3470

HOTEL OMORIKA

Chorvatsko » Kvarner » Crikvenica

, Hotel starstarstarHOTEL OMORIKA

Termín:

3.7.2018 - 10.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
8 290 Kč ()Popis:

Hotel Omorika se nachází na Crikvenické riviéře, která je na západním pobřeží Jaderského moře, 37 km jihovýchodně od přístavního města Rijeka. Crikvenická riviéra láká stále více turistů a to díky mimořádně příznivému klimatu pro léčbu dýchacích cest. Krásná příroda, křišťálově čistá voda a naprosto čistý mořský vzduch řadí toto místo mezi nejhezčí části chorvatského pobřeží. Vzhledem k podnebí blahodárně působícímu na lidský organismus, oblázkovým plážím s pozvolným vstupem do moře i k okolí s krásnou středomořskou vegetací, je tato oblast vhodná pro všechny věkové skupiny. Komplex Omorika se nachází v piniovém háji v mírném svahu nad Crikvenickou riviérou. V okolí najdete různé obchůdky, cukrárny, kavárny, bary a hospůdky, kde se můžete občerstvit a pobavit. Do centra Crikvenice se dostanete za cca 20 minut procházkou podél moře.

Pokoje:

Dvoulůžkové standardní pokoje s možností jedné přistýlky s vlastním sociálním zařízením a s balkonem.

Pláž:

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 m od depandancí. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Je zde spousta možností sportu a zábavy – nejen v rámci komplexu Omorika, ale také v centru Crikvenice, které žije hudbou, zábavou, sportem a atrakcemi. Je zde bohatá nabídka vodních sportů nebo také sportovní centrum s tenisovými kurty.

Stravování:

- polopenze

Cena zahrnuje:

- autobusovou dopravu

- ubytování
- polopenzi
- pojištění CK pro případ úpadku

Cena nezahrnuje:

- pobytovou taxu (cca 30 Kč / osoba / den)
- komplexní cestovní pojištění (40 Kč / osoba / den)

Pořadatelem tohoto zájezdu je IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem CK GATTOM TOUR, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK