HOTEL OMORIKA

HOTEL OMORIKA, Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica, 3.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 384-3470

HOTEL OMORIKA

Chorvatsko » Kvarner » Crikvenica

, Hotel starstarstarHOTEL OMORIKA

Termín:

3.7.2018 - 10.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
6 290 Kč ()Popis:

Hotel Omorika se nachází na Crikvenické riviéře, která je na západním pobřeží Jaderského moře, 37 km jihovýchodně od přístavního města Rijeka. Crikvenická riviéra láká stále více turistů a to díky mimořádně příznivému klimatu pro léčbu dýchacích cest. Krásná příroda, křišťálově čistá voda a naprosto čistý mořský vzduch řadí toto místo mezi nejhezčí části chorvatského pobřeží. Vzhledem k podnebí blahodárně působícímu na lidský organismus, oblázkovým plážím s pozvolným vstupem do moře i k okolí s krásnou středomořskou vegetací, je tato oblast vhodná pro všechny věkové skupiny. Komplex Omorika se nachází v piniovém háji v mírném svahu nad Crikvenickou riviérou. V okolí najdete různé obchůdky, cukrárny, kavárny, bary a hospůdky, kde se můžete občerstvit a pobavit. Do centra Crikvenice se dostanete za cca 20 minut procházkou podél moře.

Pokoje:

Dvoulůžkové standardní pokoje s možností jedné přistýlky s vlastním sociálním zařízením a s balkonem.

Pláž:

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 m od depandancí. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Je zde spousta možností sportu a zábavy – nejen v rámci komplexu Omorika, ale také v centru Crikvenice, které žije hudbou, zábavou, sportem a atrakcemi. Je zde bohatá nabídka vodních sportů nebo také sportovní centrum s tenisovými kurty.

Stravování:

- polopenze

Cena zahrnuje:

- autobusovou dopravu

- ubytování
- polopenzi
- pojištění CK pro případ úpadku

Cena nezahrnuje:

- pobytovou taxu (cca 30 Kč / osoba / den)
- komplexní cestovní pojištění (40 Kč / osoba / den)

Pořadatelem tohoto zájezdu je IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem CK GATTOM TOUR, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK