ENGLISH SUMMER CAMP

ENGLISH SUMMER CAMP, Česká republika, Bílé Karpaty, 9.8.2018, Plná penze s nápoji
Číslo zájezdu: 423-3504

ENGLISH SUMMER CAMP

Česká republika » Bílé Karpaty

Valašské Klobouky, Hotel starstarstarENGLISH SUMMER CAMP

Termín:

9.8.2018 - 16.8.2018
Další termíny

Strava:

Plná penze s nápoji

Typ zájezdu:

Dětské zájezdy

Délka:

8 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 490 Kč ()Vážení rodiče,


máme pro Vás NOVINKU v naší nabídce - anglický tábor - ENGLISH SUMMER CAMP.

Ve spolupráci s jazykovou školou Slůně - svět jazyků s.r.o. máme připraven týdenní pobyt na horách s rodilými mluvčími, tématickou táborovou hrou a zábavnou výukou AJ.
Dopolední program v angličtině – výuka s rodilými mluvčími, crazy úkoly a výzvy, hudba, sporty, výlety a ještě mnohem víc. Poznáš spoustu nových lidí se zájmem komunikovat v angličtině!

Tábor je určen pro děti alespoň se základními znalostmi angličtiny od 7 do 15 let.

Kde bude tábor:

Horský hotel Jelenovská se nachází na území chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty v nadmořské výšce 640 m v ekologicky čisté krajině plné malebných přírodních krás. Prostředí, ve kterém se hotel nachází, je pro děti velice vhodné vzhledem k mimořádně dobrým klimatickým podmínkám. Je zde spousta příležitostí k pěší turistice. V blízkosti se rovněž nachází spousta míst vhodných pro výlety jako například Valašské Klobouky, Lázně Luhačovice, Vizovický zámek, Trenčianský hrad, Trenčianské Teplice a další.

V místě ubytování je možné využít:

  • Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén
  • Společenskou místnost
  • Dětské hřiště
  • 2 sportovní hřiště s přírodním povrchem na volejbal apod.
  • Ohniště
  • Kulečník
  • Kuželnu se dvěma dráhami

Více o Horském hotelu Jelenovská naleznete zde.

Angličtina:

Výuka anglického jazyka probíhá denně v dopoledním bloku, v rozsahu 4 hodiny denně po 60 minutách. Děti budou rozděleny na základě vstupního testu a rozděleny do skupinek. Studijní materiály jsou v ceně.

Sport a zábava:

Sportovní a jiné aktivity jsou nedílnou součástí našeho tábora. Během této doby děti podniknou různé výlety do okolí (např. Valašské Klobouky, Lázně Luhačovice, Vizovický zámek, Trenčianský hrad, Trenčianské Teplice a další). K táboru samozřejmě patří také spousta legrace, která zde nebude chybět. Děti zažijí opravdovou olympiádu, karneval, stezku odvahy, hledání pokladů, táboráky, různé turnaje a podobně. Kromě toho zažijí mnoho dalších sportovních a zábavných aktivit. 

Cena zahrnuje:

- ubytování

- plnou penzi + pitný režim

- výuka angličtiny v rozsahu 4 hodiny denně

 

Cena nezahrnuje:

- autobusovou dopravu: 490,- Kč

- pojištění: 80,- Kč (za celý pobyt)

 

PŘIHLÁŠKU NA TÁBOR NALEZNETE ZDE

 
Pořadatelem tohoto zájezdu je IČ -.
Pořadatelem tohoto zájezdu je IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem CK GATTOM TOUR, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK