ENGLISH SUMMER CAMP

ENGLISH SUMMER CAMP, Česká republika, Bílé Karpaty, 9.8.2018, Plná penze s nápoji
Číslo zájezdu: 423-3504

ENGLISH SUMMER CAMP

Česká republika » Bílé Karpaty

Valašské Klobouky, Hotel starstarstarENGLISH SUMMER CAMP

Termín:

9.8.2018 - 16.8.2018
Další termíny

Strava:

Plná penze s nápoji

Typ zájezdu:

Dětské zájezdy

Délka:

8 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 190 Kč ()Vážení rodiče,


máme pro Vás NOVINKU v naší nabídce - anglický tábor - ENGLISH SUMMER CAMP.

Ve spolupráci s jazykovou školou Slůně - svět jazyků s.r.o. máme připraven týdenní pobyt na horách s rodilými mluvčími, tématickou táborovou hrou a zábavnou výukou AJ.
Dopolední program v angličtině – výuka s rodilými mluvčími, crazy úkoly a výzvy, hudba, sporty, výlety a ještě mnohem víc. Poznáš spoustu nových lidí se zájmem komunikovat v angličtině!

Tábor je určen pro děti alespoň se základními znalostmi angličtiny od 7 do 15 let.

Kde bude tábor:

Horský hotel Jelenovská se nachází na území chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty v nadmořské výšce 640 m v ekologicky čisté krajině plné malebných přírodních krás. Prostředí, ve kterém se hotel nachází, je pro děti velice vhodné vzhledem k mimořádně dobrým klimatickým podmínkám. Je zde spousta příležitostí k pěší turistice. V blízkosti se rovněž nachází spousta míst vhodných pro výlety jako například Valašské Klobouky, Lázně Luhačovice, Vizovický zámek, Trenčianský hrad, Trenčianské Teplice a další.

V místě ubytování je možné využít:

  • Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén
  • Společenskou místnost
  • Dětské hřiště
  • 2 sportovní hřiště s přírodním povrchem na volejbal apod.
  • Ohniště
  • Kulečník
  • Kuželnu se dvěma dráhami

Více o Horském hotelu Jelenovská naleznete zde.

Angličtina:

Výuka anglického jazyka probíhá denně v dopoledním bloku, v rozsahu 4 hodiny denně po 60 minutách. Děti budou rozděleny na základě vstupního testu a rozděleny do skupinek. Studijní materiály jsou v ceně.

Sport a zábava:

Sportovní a jiné aktivity jsou nedílnou součástí našeho tábora. Během této doby děti podniknou různé výlety do okolí (např. Valašské Klobouky, Lázně Luhačovice, Vizovický zámek, Trenčianský hrad, Trenčianské Teplice a další). K táboru samozřejmě patří také spousta legrace, která zde nebude chybět. Děti zažijí opravdovou olympiádu, karneval, stezku odvahy, hledání pokladů, táboráky, různé turnaje a podobně. Kromě toho zažijí mnoho dalších sportovních a zábavných aktivit. 

Cena zahrnuje:

- ubytování

- plnou penzi + pitný režim

- výuka angličtiny v rozsahu 4 hodiny denně

 

Cena nezahrnuje:

- autobusovou dopravu: 490,- Kč

- pojištění: 80,- Kč (za celý pobyt)

 

PŘIHLÁŠKU NA TÁBOR NALEZNETE ZDE

 

*Cena platí do 1.3.2018, od 2.3.2018 bude cena 5 490,- Kč

 
Pořadatelem tohoto zájezdu je IČ -.
Pořadatelem tohoto zájezdu je IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem CK GATTOM TOUR, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK